Нажмите чтобы заказать!

AWOLF TV


WSPÓŁPRACUJEMY


WOT Tactics


WOWS Tactics


Reklama


Reklama


Reklama


Kalendarz


Statystyki


Główna » 2016 » Май » 19 » Bitwy drużynowe: Konkurs EU przeciwko CIS
11:30 AM
Bitwy drużynowe: Konkurs EU przeciwko CIS

Od 22:00 w niedzielę, 15 maja do 22:00 we wtorek, 31 maja bitwy rankingowe nabiorą międzykontynentalnego wymiaru. W tym okresie po każdej bitwie drużynowej rozegranej jednym z pięciu określonych czołgów Wasze wyniki będą porównywane z osiągnięciami graczy z rosyjskiego regionu. Zwycięzcy tego małego konkursu otrzymają coś więcej niż pochwałę. Nagrodzony zostanie cały serwer. Zgadza się – wszyscy gracze ze zwycięskiego regionu otrzymają dodatkowe korzyści na dwa tygodnie!

Jak wziąć udział w konkursie? W praktyce nic nie ulega zmianie. Gracie tak jak zwykle, przy czym, jeśli będziecie walczyć jednym z pięciu określonych pojazdów, Wasze wyniki zostaną uwzględnione w konkursie. Zwycięży serwer, który zdobędzie najwięcej doświadczenia następującymi czołgami:

  • IS-3
  • AMX 50 100
  • AMX 13 90
  • T-54 ltwt.
  • T32

Innymi słowy, jeśli ktoś na europejskim serwerze zdobędzie bardzo dużo punktów doświadczenia podczas gry jedną z powyższych bestii, porównamy tę ilość z najwyższym wynikiem na serwerze CIS dla tego samego pojazdu i przydzielimy punkt stronie o wyższym wyniku. Serwer, który zdobędzie najwięcej punktów, zwycięży.

 

Przewidujemy nagrody dla całego serwera:
  1. Nagrody dla zwycięskiego regionu: 50% więcej doświadczenia bojowego dla regionu w bitwach rankingowych przez 2 tygodnie.
  2. Nagrody dla regionu, który zajmie drugie miejsce: 50% więcej doświadczenia załogi dla regionu w bitwach rankingowych przez 2 tygodnie.

 

Przygotowaliśmy także nagrody indywidualne:

5 graczy, którzy zdobędą najwięcej doświadczenia powyższymi pojazdami podczas trwania konkursu, otrzyma 7 dni dostępu do konta premium.

5 graczy, którzy rozegrają najwięcej bitew rankingowych powyższymi pojazdami podczas trwania konkursu, otrzyma 3 dni dostępu do konta premium.

 

Po zakończeniu wydarzenia w czwartek, 2 czerwca rozpocznie się nowy sezon.

Pełne zasady możecie znaleźć w angielskiej wersji artykułu (dostępne tylko w języku angielskim).

Wyświetleń: 602 | Dodał: Predator_44_ | Tagi: Bitwy, drużynowe, World of Tanks, Ladder, wot | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]