Нажмите чтобы заказать!

AWOLF TV


WSPÓŁPRACUJEMY


WOT Tactics


WOWS Tactics


Reklama


Reklama


Reklama


Kalendarz


Statystyki


Główna » 2018 » Май » 21 » Do wygrania wyjazd na Tankfest 2018.
10:24 AM
Do wygrania wyjazd na Tankfest 2018.

 

Dowódcy!

Tankfest to największa impreza poświęcona pojazdom pancernym na świecie. W tym roku organizowana jest we współpracy z World of Tanks i odbędzie się w dniach od 29 czerwca do 1 lipca. Jeżeli chcielibyście zobaczyć niektóre z Waszych ulubionych czołgów w akcji, takie jak legendarny Tiger 131, to musicie się wybrać do muzeum czołgów w Bovington!

Wygraj bilet VIP!

Oferujemy wyjątkową okazję dla trzech z Was, by pojechać i przeżyć wielkie emocje na Tankfeście 2018. Będziecie tam mogli skorzystać ze wszystkich przywilejów VIP-owskich, które obejmują nie tylko sam pokaz, ale również spotkania z Waszymi ulubionymi streamerami i youtuberami, oraz krótkie wystąpienie na scenie! Brzmi ciekawie, prawda? Już mówimy Wam, jak się tam dostać!

Zasady konkursu

Warunkiem udziału w konkursie jest chęć i możliwość podróży do Anglii w dniach od 29 czerwca do 2 lipca. Zasady konkursu są proste:

  • Kliknij na przycisk rejestracji poniżej i zapisz się, używając następującego kodu bonusowego:

2018ROADTOTANKFEST

 

ZAPISZ SIĘ

 

  • Zbierzcie jak najwięcej medali epickich między 21 a 28 maja.
  • Liczą się tylko epickie medale zebrane pojazdami poziomów VIII–X.

Kod rejestracyjny uaktywni specjalną misję w grze, która będzie liczyć zebrane przez Was medale. Na koniec konkursu trzech uczestników z największą liczbą zebranych medali epickich otrzyma zaproszenie na Tankfest (z wliczonymi kosztami podróży i noclegu). Jeżeli nie jesteście pewni, czym jest epicki medal, to zajrzyjcie do naszego przewodnika po osiągnięciach. Wystarczy kliknąć na zakładkę "Medale epickie", aby przejrzeć wszystkie medale z tej kategorii.

Ważne: Zanim weźmiesz udział w konkursie, upewnij się, że nic nie stoi Ci na przeszkodzie, by polecieć do Wielkiej Brytanii. Jeżeli nie możesz się tam udać, to zostaniesz zdyskwalifikowany.

W sytuacji, gdy kilku uczestników będzie posiadać tę samą liczbę medali, gracz z najwyższą liczbą średniego doświadczenia zdobytego w tym czasie zostanie uznany za zwycięzcę. Jeżeli macie pytania dotyczące konkursu, to zadawajcie je śmiało na naszym forum.

 

Miłego polowania!

Wyświetleń: 704 | Dodał: _patrol | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]