Нажмите чтобы заказать!

AWOLF TV


WSPÓŁPRACUJEMY


WOT Tactics


WOWS Tactics


Reklama


Reklama


Reklama


Kalendarz


Statystyki


Główna » 2016 » Август » 16 » Gamescom 2016 – poradnik dla odwiedzających
1:50 PM
Gamescom 2016 – poradnik dla odwiedzających

Już niebawem rozpocznie się gamescom 2016, więc czas najwyższy, by zakończyć przygotowania! Pamiętajcie jednak, że planowanie podróży, rezerwowanie noclegów i kupowanie biletów to nie wszystko, na co należy zwracać uwagę. Warto też przygotować się na to, co Was czeka, gdy dotrzecie wreszcie do Koelnmesse.

Targi gamescom to jedna z największych imprez poświęconych grom, którą każdego dnia odwiedzają tysiące gości. W związku z tym poruszanie się przez tłum i odwiedzenie wszystkiego, co chcielibyście zobaczyć, może sprawić Wam nieco kłopotów. Dlatego przygotowaliśmy ten krótki, lecz wyczerpujący poradnik, który pomoże Wam spędzić czas przyjemnie i skutecznie.

1. Planujcie z wyprzedzeniem

Ze względu na pracę, naukę czy inne obowiązki wielu uczestników ma ograniczony czas na zwiedzanie targów – zazwyczaj dzień lub dwa. Dlatego warto jeszcze w domu ustalić, na których stoiskach najbardziej Wam zależy, sprawdzić ich położenie i udać się tam od razu po dotarciu na miejsce.

2. Przyjdźcie wcześniej

Jak już wspomnieliśmy, gamescom to wielka impreza, przyciągająca tysiące ludzi każdego dnia. Z tego powodu kolejki do różnych stanowisk mogą urosnąć całkiem szybko. Przyjście wcześniej może zapewnić Wam lepsze pozycje startowe, dzięki czemu będziecie mogli wypróbować ulubioną grę przed innymi, bez potrzeby czekania zbyt długo.

Składane krzesełko kempingowe zdecydowanie może się przydać!

„Bardzo chciałem wypróbować World of Warships, więc ruszyłem wcześnie rano. Udało mi się zagrać całkiem szybko i miałem jeszcze trochę czasu, żeby ustawić się w kolejce do czołgów!” – Matthias, 21 lat, Kolonia

3. Róbcie zdjęcia PO wyjściu z kolejki

Wielu uczestników robi zdjęcia hostess, cosplayerów czy interesujących projektów stanowisk albo pokazów scenicznych. Pamiętajcie jednak, że o wiele łatwiej zrobić sobie zdjęcie z kimś z obsługi stoiska, niż zająć dobre miejsce w kolejce. Dlatego, jeśli Waszym głównym celem jest wypróbowanie gry, zróbcie to najpierw, a potem upamiętnijcie na zdjęciu swoją wizytę.

4. Zwracajcie uwagę na otoczenie

Przy każdym ze stoisk możecie się spodziewać prawdziwych tłumów. W takich warunkach łatwo się zdezorientować albo zgubić w morzu ludzi. Aby tego uniknąć, weźcie przy wejściu mapę targów, a potem zapamiętujcie oznaczenia hal. Jeśli się zgubicie, będziecie mogli szybko znaleźć na mapie miejsce o odpowiednim numerze i odzyskać orientację.

5. Zwracajcie uwagę na innych

Bycie częścią tłumu może paradoksalnie spowodować, że przestaniecie zwracać uwagę na swoje najbliższe otoczenie. W takim wypadku każdy gwałtowny ruch może oznaczać, że wpadniecie na kogoś, przewrócicie coś lub nawet uderzycie o element stanowiska albo inną osobę. Zwracajcie zatem uwagę na innych ludzi dookoła i postarajcie się liczyć się z innymi, szczególnie pod sceną, gdzie tłum jest najgęstszy, a emocje największe.

6. Weźcie wodę

Mówimy o tym późno, ale to bardzo ważne – koniecznie zawsze miejcie ze sobą coś do picia. Tłumy ludzi spowodują, że o wiele dłużej potrwa, zanim zagracie w swoją ulubioną grę, ale przechodzenie między halami, by zdobyć coś do picia, także zajmie Wam więcej czasu. Odpowiednie nawodnienie organizmu jest bardzo ważne, szczególnie w upalne sierpniowe dni.

7. Nasi młodsi goście potrzebują specjalnych opasek

Gry Wargaming mają ograniczenie wiekowe od 12 roku życia, więc każde dziecko musi nosić odpowiednią bransoletkę, aby móc skorzystać z bogatej oferty naszych gier. Niestety dziecko bez odpowiedniej bransoletki nie będzie mogło wejść na stanowiska z grami (nawet jeśli jest pod opieką osoby dorosłej). Nie chcemy, żebyście się rozczarowali! Aby zyskać więcej informacji, udajcie się na stronę USK.

8. Względy bezpieczeństwa

Na gamescomie będą obecne poniższe środki bezpieczeństwa:
  • policja (funkcjonariusze mundurowi i w cywilu);
  • psy tropiciele;
  • kontrola ogrodzeń wokół terenu targów.

Kontrola odwiedzających, toreb itd.

Sprawdzanie toreb i kontrola osobista zależą od niemieckich władz. Funkcjonariusze mogą przeprowadzić pełną kontrolę osobistą, jeśli uznają to za potrzebne, a także mają pełne prawo konfiskaty toreb. Przed wejściem przeprowadzana będzie kontrola bezpieczeństwa – zarówno osób, jak i toreb. Zdecydowanie zalecamy pozostawienie bagaży, toreb i niepotrzebnych przedmiotów w miejscu zamieszkania, aby zredukować czas oczekiwania.
Pojazdy wjeżdżające na arenę (a także za arenę, na parking i do stref dostaw) będą dokładnie kontrolowane.


Cosplay/happeningi
  • Goście nie będą mogli wnieść na teren targów przedmiotów, które mogłyby zostać wzięte za broń, w tym podobnych do broni rekwizytów cosplayowych.
  • Firmy mające w planach tzw. walking acts (różnego rodzaju happeningi i kampanie), w których mają być używane imitacje broni lub rekwizyty podobne do broni, będą mogły z nich skorzystać, ale będą zobowiązane do ich uprzedniego zarejestrowania u organizatorów.

Przypominamy cosplayerom, aby uważali na swoje rzeczy osobiste, zarówno na terenie targów, jak i w mieście.


GAMESCOM 2016

 Źródło: worldofwarships.eu

Wyświetleń: 454 | Dodał: Predator_44_ | Tagi: News, Gamescom 2016, World of Warships, world of tanks, WoWS, WOT | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]