Нажмите чтобы заказать!

AWOLF TV


WSPÓŁPRACUJEMY


WOT Tactics


WOWS Tactics


Reklama


Reklama


Reklama


Kalendarz


Statystyki


Główna » 2017 » Ноябрь » 29 » Polityka Fair Play – aktualizacja, czyli fala banów.
4:53 PM
Polityka Fair Play – aktualizacja, czyli fala banów.

 

Na wstępie dziękuję firmie Wargaming (pomimo braku rekompensaty za stracony czas konta premium)

za kolejną falę banów, falę banów, po której znikają chipsy z biedry.

Poniżej wiadomość od WG.

 

Programy zewnętrznych autorów, które zmieniają rozgrywkę, dając użytkownikom niesprawiedliwą przewagę, nie są mile widziane w World of Tanks. Przeszliśmy długą drogę od momentu rozpoczęcia w ubiegłym roku walki z krzywdzącymi innych graczy modyfikacjami. Ostatnio ukaraliśmy 1612 kont za używanie zabronionego oprogramowania, a kolejne 635 zawiesiliśmy bezterminowo za nawracające łamanie zasad.

Blokujemy oszustów!

Wykrycie po raz pierwszy użycia niedozwolonego oprogramowania firm trzecich kończy się siedmiodniowym zakazem. Złamanie zasad po raz drugi to już permanentna blokada. Mamy nadzieję, że wszyscy ci, którzy myślą, że oszukiwanie jest w porządku, i tak działają, wezmą pod uwagę potencjalne ryzyko utraty konta i przemyślą swoje postępowanie.

Nadal będziemy walczyć o stworzenie możliwie sprawiedliwego ekosystemu. Mamy też dla Was ważną wiadomość. Zapewnienie fair play będzie dla nas zawsze najważniejsze. Jednak aby pozbyć się tych złych modyfikacji, potrzeba dwóch stron: graczy i twórców gry. Trzymajcie się z daleka od nielegalnego oprogramowania i pomóżcie nam stworzyć świetne środowisko do grania!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego, co uważamy za oszukiwanie lub nadużycie w World of Tanks, zajrzyjcie tutaj: Polityka Fair Play

Wyświetleń: 968 | Dodał: _patrol | Rating: 5.0/1
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]