Нажмите чтобы заказать!

AWOLF TV


WSPÓŁPRACUJEMY


WOT Tactics


WOWS Tactics


Reklama


Reklama


Reklama


Kalendarz


Statystyki


Główna » 2014 » Октябрь » 23 » Poznajcie specjalny czołg premium poziomu VI, M4 Sherman „Fury”
0:05 AM
Poznajcie specjalny czołg premium poziomu VI, M4 Sherman „Fury”

Poznajcie specjalny czołg premium poziomu VI, M4 Sherman „Fury”:

Jak widać na interaktywnej prezentacji, pojazd jest dokładną kopią tego występującego w filmie. Nasi deweloperzy dołożyli wszelkich starań, aby oddać każdy detal, który czyni tej pojazd wyjątkowym. Dzięki temu podczas jazdy unikalną maszyną poczujecie się, jakbyście sami występowali w filmie. Wyposażenie, uzbrojenie, przedmioty załogi, a nawet charakterystyczny znak „Fury” na lufie – wszystko zostało dokładnie odwzorowane w grze!

 

Jak zdobyć pojazd

M4 Sherman „Fury” będzie wkrótce dostępny w Europie. Śledźcie aktualności na naszym portalu, aby uzyskać więcej informacji. Nie przegapcie tej okazji, aby siąść za sterami własnego czołgu Sherman Fury. Wkrótce pojawi się więcej materiałów związanych z filmem „Furia”!

 

Ważne: Zwycięzcy konkursu na zwiastun World of Tanks zainspirowany filmem „Furia” otrzymają czołg M4 Sherman „Fury” za darmo. Zgadza się: to specjalny czołg-niespodzianka, który figurował na liście nagród i którym nagrodzimy autorów zwycięskich prac. Czołgi pojawią się na kontach wkrótce po ich udostępnieniu.

 http://worldoftanks.eu

Wyświetleń: 949 | Dodał: Predator_44_ | Tagi: czołg premium poziomu VI, M4 Sherman „Fury” | Rating: 5.0/1
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]