Нажмите чтобы заказать!

AWOLF TV


WSPÓŁPRACUJEMY


WOT Tactics


WOWS Tactics


Reklama


Reklama


Reklama


Kalendarz


Statystyki


Główna » 2014 » Декабрь » 22 » Przegląd Aktualizacji 9.5
0:52 AM
Przegląd Aktualizacji 9.5

Wersja 9.5 jest już gotowa. Aktualizacja przynosi kilka sporych zmian, a także poprawki błędów i zmiany dotyczące równoważenia pojazdów. Poniżej znajduje się podsumowanie dodatków i zmian.

 

Nowe pojazdy brytyjskie

W tej aktualizacji brytyjskie drzewo technologiczne zostanie uzupełnione o kolejną gałąź, w której pojawią się czołgi lekkie i średnie oraz niszczyciele czołgów. Znajdzie się w niej wiele charakterystycznych i wyczekiwanych przez graczy maszyn, takich jak Sherman Firefly i Achilles.

Więcej informacji możecie znaleźć w artykule na ten temat.

 

Nowy czołg premium: Panther mit 8,8 cm L/71

Na niemieckim drzewie pojawi się nowy czołg premium VIII poziomu, który jest podobny do standardowych czołgów Panther pod względem wyglądu i stylu gry. Pojazd ten nie tylko zapewnia zwiększony przychód w kredytach, lecz także stanowi idealną maszynę treningową dla niemieckich załóg czołgów średnich.

 

Nowe mapy: Miasto duchów i Winterberg

W aktualizacji pojawią się dwie nowe mapy. W trybie Bitew drużynowych będzie dostępne Miasto duchów – mapa o symetrycznym układzie – oraz Winterberg, czyli śnieżna wersja Ruinbergu, która zastąpi mapę Ruinberg w płomieniach.

    

 

Poprawki i usprawnienia

Aktualizacja wprowadzi też szereg poprawek i modyfikacji, które usprawnią działanie gry i efekty graficzne, a także usuną błędy i poprawią mechanikę gry.

 

Pełna lista zmian znajduje się w dziale W rozwoju na naszej stronie internetowej.

Będziecie mogli eksperymentować z nowymi elementami po wprowadzeniu aktualizacji. Wprowadzenie zmian będzie wymagało prac konserwacyjnych na serwerze, które będą trwały od 4:00 do 10:30 w poniedziałek, 22 grudniaDla graczy posiadających konto premium przewidziano rekompensatę za niedostępność gry podczas prac konserwacyjnych.

worldoftanks.eu

Wyświetleń: 1143 | Dodał: Predator_44_ | Tagi: Aktualizacji 9.5, World of Tanks, wot | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]