Нажмите чтобы заказать!

AWOLF TV


WSPÓŁPRACUJEMY


WOT Tactics


WOWS Tactics


Reklama


Reklama


Reklama


Kalendarz


Statystyki


Główna » 2015 » Февраль » 10 » Wprowadzenie wersji 9.6 w środę 11 lutego
11:38 AM
Wprowadzenie wersji 9.6 w środę 11 lutego

Prace nad wersją 9.6 zostały zakończone. Aktualizacja doda do gry nowe elementy, jak również naprawi pomniejsze błędy oraz istotnie zmieni balans pojazdów. Poniżej znajdziecie przystępne informacje o dodatkach i zmianach.

 

Równoważenie pojazdów

Ta aktualizacja przynosi ze sobą znaczące zmiany w parametrach niszczycieli czołgów oraz czołgów lekkich. Zmiany te spowodują, że niszczyciele czołgów będą bardziej zależne od reszty drużyny, zaś czołgi lekkie zyskają na znaczeniu na polu bitwy.

Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

 

Zmiana ról członków załogi

Nowa opcja pozwoli Wam na zmianę roli członka załogi. Koniec z niepotrzebnymi czołgistami w koszarach i z marnowaniem ich umiejętności!

Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

 

Dwa nowe pojazdy premium

W tej wersji wprowadzamy dwa nowe pojazdy premium: japoński czołg średni VIII poziomu STA-2 oraz francuski czołg średni VIII poziomu AMX CDC. Oznacza to, że te dwie nacje, które miały mniej pojazdów premium niż inne państwa, w końcu otrzymają swoich nowych przedstawicieli do zarabiania kredytów i dobre platformy treningowe dla swoich załóg!

Więce informacji o tych pojazdach opublikujemy niebawem.

 

Nowe budynki i rezerwy w Twierdzach

W Twierdzach pojawią się dwa nowe budynki, a każdy z nich będzie w stanie produkować specjalną rezerwę. Nakażcie rozpoczęcie nalotu lub zarządźcie ostrzał artyleryjski na polu bitwy! Rzućcie swoich przeciwników na kolana.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym artykule.

 

Poprawki i usprawnienia

Wraz z aktualizacją zostaną dodane poprawki i ulepszenia, które uczynią grę bardziej atrakcyjną wizualnie i poprawią wydajność oraz usuną niektóre drobne błędy oraz poprawią mechanikę .

 


Szczegółowa lista zmian znajduje się w sekcji Aktualizacje (w języku angielskim).

Będziecie mogli wypróbować nową zawartość, gdy aktualizacja zostanie wprowadzona do gry. Serwery zostaną zamknięte na czas dokonania zmian od godziny 4:00 do 10:30.

Gracze z aktywnymi kontami premium otrzymają rekompensatę za przerwę techniczną.

 

WAŻNE: W związku z aktualizacją 9.6 Mapa Globalna Wojen Klanów będzie niedostępna od godziny 4:00 11 lutego do godziny 4:00 12 lutego.

Źródło: worldoftanks.eu

Wyświetleń: 1048 | Dodał: Predator_44_ | Tagi: aktualizacja, 0.9.6, World of Tanks | Rating: 5.0/1
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]