Нажмите чтобы заказать!

AWOLF TV


WSPÓŁPRACUJEMY


WOT Tactics


WOWS Tactics


Reklama


Reklama


Reklama


Kalendarz


Statystyki


Główna » 2015 » Октябрь » 3 » Ratujcie klawiatury i okręty z Curse Voice World of Warships
9:45 AM
Ratujcie klawiatury i okręty z Curse Voice World of Warships

 

Potrzebujecie pomocy na flance, ale nie macie czasu na pisanie na czacie? Na szczęście możecie skorzystać z aplikacji Curse, która wkrótce umożliwi szybkie i darmowe rozmowy w World of Warships.

Zespół Curse udostępnia już fantastyczną usługę czatu głosowego w innych grach online opartych na rywalizacji, więc postanowiliśmy wykorzystać ich talent przy World of Warships. Wkrótce będziecie mogli błyskawicznie poprosić sojuszników o pomoc, zamiast rzucać się do klawiatury i tracić cenne sekundy, które mogą decydować o wyniku bitwy.

Klient Curse Voice to znakomita aplikacja, która umożliwia prowadzenie czatu głosowego z innymi graczami bez obniżania płynności gry. Warstwa aplikacji w grze pozwala na sterowanie ustawieniami głosu bez konieczności wychodzenia z barwnego wirtualnego świata wprost do chłodnego pulpitu Windows – a wszyscy wiemy, jak to się kończy, kiedy akurat w stronę Waszego okrętu pędzi salwa torped...

Kapitanowie, dołączcie do coraz liczniejszej społeczności użytkowników Curse Voice i zacznijcie wspólnie burzyć wodę w World of Warships!

Źródło: worldofwarships.eu

Wyświetleń: 725 | Dodał: Predator_44_ | Tagi: World of Warships, news, cursevoice | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]