Нажмите чтобы заказать!

AWOLF TV


WSPÓŁPRACUJEMY


WOT Tactics


WOWS Tactics


Reklama


Reklama


Reklama


Kalendarz


Statystyki


Główna » 2018 » Январь » 11 » Rzut oka na aktualizację 9.22 – przegląd drzewa ZSRR
5:22 PM
Rzut oka na aktualizację 9.22 – przegląd drzewa ZSRR

 

Zróbcie sobie przerwę od nastroju Operacji świątecznych i spójrzcie na zmiany, które czekają radzieckie pojazdy! Aktualizacja 9.22 skupi się na najmniej granymi pojazdami z tego kraju i odświeży je poprzez wprowadzenie nowych i przywrócenie starych pojazdów oraz przesortowanie drzewa technologicznego.

Ale na początek krótkie przypomnienie, skąd taka decyzja. SU-100M1 i jego rówieśnicy to rzadki obraz na polach bitwy, podobnie jak radzieckie czołgi średnie z wieżami z tyłu kadłuba. Winę można zrzucić na raczej skomplikowany styl gry, drastycznym różnicom w stylu gry pomiędzy poziomami, lub obu tym czynnikom jednocześnie – to nie ma znaczenia. Bardzo niewielu graczy decyduje się na zbadanie ich, a jeszcze mniej na grę nimi. Ta runda przeglądu drzew technologicznych ma na celu sprawienie, by pojazdy te ponownie zaczęły się liczyć poprzez nadanie każdej linii spójnej struktury i uwydatnienie ich stylu gry. Dodatkowo aktualizacja poprawia wrażenia z gry czołgami ciężkimi wprowadzając nowe pojazdy z wieżami w tylnej części kadłuba na poziomach VIII-X.

Przyjrzyjmy się bliżej temu, co, jak i dlaczego chcielibyśmy zmienić, by każdy wiedział o wszystkich zmianach, zanim rozpoczną się testy.

 

Więcej informacji przeczytacie klikając poniższy link.

https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/922-ussr-tree-revision/

Wyświetleń: 452 | Dodał: _patrol | Rating: 5.0/1
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]