Нажмите чтобы заказать!

AWOLF TV


WSPÓŁPRACUJEMY


WOT Tactics


WOWS Tactics


Reklama


Reklama


Reklama


Kalendarz


Statystyki


Główna » 2014 » Май » 15 » Wierzchołek drzewa: Object 430
11:42 AM
Wierzchołek drzewa: Object 430

Dowódcy!

Niniejsza edycja Wierzchołka drzewa jest poświęcona ostatnim nabytkom radzieckiej linii czołgów średnich.

Podążajcie wzdłuż gałęzi prowadzącej do pojazdu Object 430 i korzystajcie ze wspaniałych zniżek oraz dodatkowych kredytów:

 

30% zniżki przy zakupie oraz 30% więcej zarobionych kredytów w ofercie obejmującej następujące radzieckie pojazdy:

X Object 430
IX Object 430 Version II
VIII Object 416

 

Skorzystajcie z możliwości zarobienia dodatkowych kredytów podczas grania tymi wyjątkowymi czołgami lub zakupcie je za 70% standardowej ceny!

Oferta obowiązuje od 7:10 w piątek, 15 maja do 7:00 w niedzielę, 1 czerwca.

 

Object 430

Robota średniego czołgu nigdy się nie kończy... poirytujmy trochę ciężkie!

 

Opis pojazdu

Tak jak inne wysokopoziomowe średnie czołgi z radzieckiego drzewa, Object 430 jest bardzo uniwersalny. Charakteryzuje się dobrymi osiągami w szybkości, zwrotności, sile ognia oraz penetracji. Jednakże, w porównaniu do innych radzieckich czołgów średnich, płyta przednia jest lepiej opancerzona, co zwiększa szanse przetrwania na polu bitwy.

Niestety, grubszy pancerz przekłada się na mniejsze przyspieszenie i gorszą sterowność na miękkim podłożu. Dodatkowo, tak jak inne radzieckie pojazdy X poziomu, Object 430 jest wyposażony w działo charakteryzujące się niską wartością uszkodzeń podstawowych. Ta wada jest kompensowana poprzez całkiem dobry współczynnik szybkostrzelności i uszkodzeń na minutę.

Granie tym pojazdem nie odbiega zbytnio od sposobu prowadzenia czołgów Object 140 lub T-62A. Główna różnica leży właśnie we wspomnianym opancerzeniu płyty przedniej. Zagrajcie nim tak jak typowym radzieckim średnim: wspomagając ciężkie czołgi, przechwytując zwiadowców, flankując przeciwnika i zdejmując wrogą artylerię, jeśli nadarzy się taka okazja. Pamiętajcie, że jesteście trochę wolniejsi, więc bądźcie wyjątkowo ostrożni podczas zmiany pozycji. Mimo wszystko nie chcielibyście skończyć z zerwanymi gąsienicami na środku pola, wystawieni jak na strzelnicy. Chociaż Wasz przód jest całkiem nieźle chroniony, pamiętajcie również, że wciąż jest to tylko pancerz klasy czołgów średnich. Oznacza to tyle, iż potencjalnie odbije parę pocisków, lecz nie ochroni Was przed naprawdę dużym kalibrem. Zatem, atakujcie głównie z flanki i nie pakujcie się bezpośrednio na ciężkich przeciwników – to naprawdę nie skończy się dobrze.

Porady: Mając na uwadze, iż szansa na pożar silnika po trafieniu wynosi tylko 10%, dobrym pomysłem jest wyposażenie pojazdu w Olej z Lend-Lease’u zamiast Ręcznej gaśnicy. Dzięki temu poprawicie mobilność i przyspieszenie pojazdu, jak również jego możliwości bojowe. Zauważcie, że Olej z Lend–Lease’u jest droższy w użyciu. Jego cena jednostkowa jest wyższa niż Gaśnicy ręcznej, a oprócz tego jest zużywany podczas każdej bitwy (co oznacza wydatek 5000 kredytów na pojedynczą bitwę). Jeżeli nie posiadacie wystarczającej ilości kredytów w sejfie, używanie oleju będzie dość bolesne. W tym przypadku zamieńcie go na tańszy sprzęt eksploatacyjny i/lub zapewnijcie sobie zapas, kupując go po obniżonej cenie podczas promocji.

 

Aby zwiększyć swoją wydajność na polu bitwy, możecie użyć następującego zestawu:
Ulepszona wentylacja (klasa 2) Mechanizm dosyłający do dział średniego kalibru Stabilizator pionowy Mk1

 

 

Dodatkowo, Wasza załoga powinna posiadać następujące umiejętności i atuty:
Dowódca/Radiooperator
Celowniczy
Kierowca
Ładowniczy

Jak zwykle, zarówno wybór umiejętności dla załogi, jak i zestaw wyposażenia potraktujcie jako sugestię. Zachęcamy do eksperymentowania. Wybierzcie to, co Wam najbardziej odpowiada.

 

Do boju!

Źródło:  http://worldoftanks.eu

Wyświetleń: 1200 | Dodał: Predator_44_ | Tagi: wgpl, World of Tanks, WOWP, wot | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]