Нажмите чтобы заказать!

AWOLF TV


WSPÓŁPRACUJEMY


WOT Tactics


WOWS Tactics


Reklama


Reklama


Reklama


Kalendarz


Statystyki


Główna » 2014 » Май » 16 » World of Tanks Assistant –wersja 1.7 na Androida
8:07 AM
World of Tanks Assistant –wersja 1.7 na Androida

World of Tanks assistant (WoT Assistant) zawiera teraz funcję Czołgopedii! Gdziekolwiek się znajdziecie, będziecie mieć teraz dostęp do bazy wiedzy o czołgach, nawet jeśli będziecie off-line. Odkrywajcie i porównujcie swoje ulubione czołgi ze swojego telefonu!

Na razie te nowe funkcje będą dostępne tylko w wersji dla systemu Android. Nie martwcie się jednak – World of Tanks Assistant dla systemów iOS oraz Windows Phone otrzyma również niebawem taką aktualizację!

     

 

Nasz specjalnie zaprojektowany system rankingowy z animowanymi wskaźnikami pomoże Wam ocenić z łatwością charakterystyki wszystkich czołgów. Możecie porównać te same klasy pojazdów poprzez otwarcie zestawienia opartego na wybranym parametrze. Dzięki możliwości przełączenia się między podstawową i najlepszą konfiguracją dowiecie się, który z czołgów będzie wart wydania cennych kredytów i złota. Czy interesuje Was, jak zmienią się parametry maszyny po zamontowaniu nowego działa lub wieży? Który moduł powinniście opracować jako następny? I czy naprawdę warto? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w Czołgopedii aplikacji WoT Assistant! Po prostu wybierzcie moduł, który zamierzacie zamontować, a system natychmiast przeliczy wszystkie statystyki.

Dodatkowo wzięliśmy pod uwagę statystyki użytkowania i udostępniliśmy niektóre z najpopularniejszych funkcji programu bez potrzeby logowania. Wiadomości, Czołgopedia, Gracze i Klany są obecnie łatwo dostępne dla wszystkich użytkowników WoT Assistant bez konieczności wprowadzania loginu i hasła. Nie musimy chyba dodawać, że sekcja zawierająca prywatne dane nie została zmieniona i dostęp do niej wymaga logowania.

Sprawdźcie WoT Assistant 1.7 i odkryjcie więcej atrakcji!

WoT Assistant dla systemu Android

 

Lista zmian

  • Czołgopedia – dowiedzcie się więcej o parametrach poszczególnych pojazdów dostępnych w grze.
  • Szybko przełączajcie się między modułami i obserwujcie zmiany parametrów dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi ocen.
  • Oglądajcie zestawienia czołgów tej samej klasy, oparte na wybranym parametrze.
  • Korzystajcie z publicznych funkcji (Wiadomości, Czołgopedia, Gracze/Klany) bez konieczności logowania.
  • Umieszczono ranking prywatny w zakładce „Podsumowanie”.
  • Naprawiono pomniejsze błędy.

 

Ważne: Chcielibyśmy ogłosić także, że World of Tanks Assistant jest już dostępny dla Windows Phone. Choć najnowsza wersja aplikacji jest nadal rozwijana, możecie już pobrać wersję poprzednią.

 

WoT Assistant dla Windows Phone

 

Źródło:  http://worldoftanks.eu

Wyświetleń: 1175 | Dodał: Predator_44_ | Tagi: World of Tanks Assistant, android | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]