Нажмите чтобы заказать!

AWOLF TV


WSPÓŁPRACUJEMY


WOT Tactics


WOWS Tactics


Reklama


Reklama


Reklama


Kalendarz


Statystyki


Główna » 2016 » Апрель » 1 » Żaglowce w War Thunder!
4:01 PM
Żaglowce w War Thunder!

Weź udział emocjonujących potyczkach morskich dowodząc okrętem Golden Hind, który od dziś jest dostępny dla wszystkich graczy 

Wydarzenie odnajdziesz w zakładce „Wydarzenia i Turnieje, znajdującej się w prawym, górnym rogu ekranu po zalogowaniu do gry


Piloci, Czołgiści i Kapitanowie, 

mamy przyjemność ogłosić pierwszy otwarty test floty żaglowej w War Thunder! Zaczynamy od wprowadzenia drzewka rozwoju Królewskiej Marynarki Wojennej i zapraszamy was do przetestowania legendarnych okrętów ze złotej ery żaglowców.


Obecnie misje dla żaglowców są dostępne w zakładce „Wydarzenia” w trybie Bitew Zręcznościowych. Po pierwszym teście zamierzamy wprowadzić otwarty świat, który w przeciwieństwie do tego dotychczas odwzorowanego w grze będzie kontrolowany przez graczy i nastawiony głównie na starcia z jednostkami SI w formule gracze kontra otoczenie. Biorący udział w rozgrywce będą musieli kooperować ze sobą w starciach przeciw piratom pojawiającym się w losowych miejscach na mapie, aby chronić sojusznicze statki handlowe i karawany, a także atakować jednostki transportujące cenne kruszce, przeprowadzać ambitne natarcia czy szturmować forty. Łączenie sił nie jest jednak konieczne, a gracz może wtedy zatrzymać dla siebie cały zdobyty łup.


 

 

Starcie nacji, które rościły sobie prawo do tytułu pana na morzach i oceanach trwały długie stulecia, a odtworzenie tych zdarzeń to dla nas interesujące wyzwanie. Pierwsze kroki ku temu poczyniliśmy w zeszłym roku, wprowadzając symulację wody nie tylko wyglądająca naturalnie, ale tak też się zachowującą: fale przetaczają się zgodnie z zasadami fizyki. Kolejną rzeczą istotną dla żaglowców jest odwzorowanie powietrza czy też pogody w ogóle.

Jej symulacja pozwala odwzorować warstwy chmur ciągnące się po horyzont, zdefiniować różne typy chmur, wprowadzić dynamiczne zmiany aury i znacznie rozszerzyć napotykane warunki: od ciszy na morzu po okrutny sztorm. Dodajmy do tego wiernie odtworzone nocne niebo, pozwalające na realistyczną astronawigację podług gwiazd i Księżyca. Poza tym nasz modułowy system uszkodzeń pozwala stworzyć niuanse opancerzenia statków niespotykane jeszcze w innych grach. Model zniszczeń będzie szczególnie ważny, gdy żaglowce spotkają inne jednostki, takie jak brandery.


A teraz nieco więcej szczegółów o Królewskiej Marynarce Wojennej.

Tapeta: 1280x1024 | 1920x1080 | 2560x1440

„Golden hind” — w momencie wyruszenia z Anglii nieznany nikomu galeon nosił miano „Pelikana”, a na jego pokładzie znajdował się Francis Drake. Wtedy jeszcze nie był Kawalerem, ale królowa już poświęcała uwagę obiecującemu kapitanowi. Podczas podróży dookoła świata galeon przemianowano na „Złotą łanię”. Do brzegów Wielkiej Brytanii dopłynęła 5 listopada 1580 roku z ładownią pełną cennych dóbr. Okręt ten jako drugi na świecie, po portugalskiej „Victorii”, zdołał opłynąć kulę ziemską. Drake otrzymał tytuł Kawalera od królowej w porcie w Plymouth. Zgodnie z niektórymi źródłami, przychód z całej podróży wyniósł 4700%, a większość z tego trafiła prosto do królewskiego skarbca.

HMS „Victory” — Najsłynniejszy oraz najstarszy w czynnej służbie okręt liniowy pierwszej klasy na świecie. To właśnie z jego pokładu dowodził Admirał Horatio Nelson podczas znamiennej bitwy pod Trafalgarem w 1805 r. Legendarne słowa „Anglia oczekuje, że każdy człowiek wypełni swój obowiązek” został wypowiedziany przez admirała właśnie z jego pokładu. Kilka godzin później,  podczas walki na bliskim dystansie Admirał Nelson został śmiertelnie trafiony przez francuskiego muszkietera. Koszt zbudowania i wyposażenia okrętu są astronomiczne nawet jak na dzisiejsze czasy. Ówcześnie wynosił on 63 175 funtów, co obecnie daje sumę 100 milionów dolarów. Po przesunięciu do rezerwy okręt został przystosowany do charakteru Szkoły Telegrafii Marynarki Wojennej, a następnie po umieszczeniu go Portsmounth został przekształcony w okręt-muzeum.  

HMS „Shah” — fregata o żelazno-drewnianym kadłubie bez opancerzenia, zaprojektowana do służby hen daleko . 29 maja 1877 wraz z HMS Amethyst okręt wziął udział w bitwie z peruwiańską Huascarą, zadając jej poważne obrażenia i zmuszając wrogą jednostkę do odwrotu. Shah był pierwszym okrętem wyposażonym w torpedę Whiteheada, jednak próba jej użycia zakończyła się porażką.

HMS „Warrior” — szczytowy okręt w drzewku, opancerzona fregata to pierwszy pełnomorski okręt pancerny stworzony całkowicie z metalu. Zwodowany w 1859 roku Warrior był wówczas odporny na ostrzał jakiejkolwiek artylerii. Okręt wyposażony był zarówno w żagle, jak i maszynę parową, dzięki czemu mógł operować niezależnie od warunków pogodowych.

 


 Już niedługo przedstawimy Wam kolejne okręty w służbie Jej Królewskiej Mości, bądźcie czujni i obserwujcie naszą stronę! 


Zespół War Thunder 

Wyświetleń: 762 | Dodał: Predator_44_ | Rating: 4.0/1
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]