Нажмите чтобы заказать!

AWOLF TV


WSPÓŁPRACUJEMY


WOT Tactics


WOWS Tactics


Reklama


Reklama


Reklama


Kalendarz


Statystyki


Główna » 2017 » Ноябрь » 29 » Zwiastun: Oferty na grudzień.
5:15 PM
Zwiastun: Oferty na grudzień.

 

Dowódcy!

Na okres świąteczny przygotowaliśmy tyle różnych ofert specjalnych, że zapragniecie, by grudzień trwał cały rok! Czekają na Was: Kalendarz adwentowy, aktywności w grze i różne premie. Zaglądajcie codziennie na portal i bądźcie na bieżąco z wszystkimi atrakcjami!

 

Wierzchołek drzewa:

1–12 grudnia: W grudniu oferta specjalna Wierzchołek drzewa będzie nieco inna niż zwykle. Wydarzenie potrwa tylko dwa tygodnie, a jako jego bohatera wybraliśmy FV215b (183), aby dać Wam ostatnią szansę na dodanie go do kolekcji. Pamiętajcie, jeśli będziecie mieć ten pojazd w swoich garażach, gdy nowa aktualizacja zostanie wprowadzona do World of Tanks, otrzymacie także za darmo nowy pojazd, FV217 Badger!

Zdobądźcie skrzynię kredytów:

2–4 grudnia: Aby zapewnić Wam komfort finansowy przed nadciągającą falą zniżek, przygotowaliśmy ofertę specjalną, która skupia się na dużej misji z mnóstwem kredytów w nagrodę.

Tygodniowe premie:

5–15 grudnia: Przez dwa tygodnie od wtorku do piątku możecie skorzystać z potrójnych PD za pierwsze zwycięstwo każdym pojazdem. Oprócz tego dostępna będzie misja z niewielkimi, ale przydatnymi nagrodami.

Wesołych Świąt - rozgrzewka:

9–11 grudnia: Rozpoczynamy delikatnie, od paru zniżek, bonusów i misji, które przygotują Was do większych atrakcji pod koniec miesiąca.

Wesołych Świąt:

23–31 grudnia: Zaczyna się... Oto początek szaleństwa zniżek! Niesamowite rabaty na na różnorodne pojazdy, konto premium i inne usługi w grze.

Świąteczne łupy:

27–29 grudnia: Gromadzicie już nowe pojazdy, więc skorzystajcie przez dwa dni z mnożnika 5x PD, aby odblokować więcej modułów, a nawet nowy pojazd. Wypełnijcie misję specjalną, a otrzymacie skrzynkę pełną pysznego jedzenia!

Szczęśliwego Nowego Roku:

30 grudnia – 1 stycznia: Czas na ostatnią partię rabatów i premii. Jeśli do tej pory nie znaleźliście tego, czego szukaliście w świątecznej ofercie, to może być okazja w sam raz dla Was. Korzystajcie!

 

Dyskutuj na forum.

Wyświetleń: 966 | Dodał: _patrol | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]