Нажмите чтобы заказать!

AWOLF TV


WSPÓŁPRACUJEMY


WOT Tactics


WOWS Tactics


Reklama


Reklama


Reklama


Kalendarz


Statystyki


Główna » 2017 » Декабрь » 29 » Zwiastun: Oferty specjalne na styczeń.
5:19 PM
Zwiastun: Oferty specjalne na styczeń.

Dowódcy!

Zbliża się koniec roku 2017, ale nie oznacza to, że gdy 31 grudnia wybije północ, przestaniemy dbać o Waszą rozrywkę! Chcieliśmy, aby każdy znalazł coś dla siebie w styczniowych ofertach specjalnych, dlatego w zwiastunie zawarliśmy szereg atrakcyjnych zniżek, bonusów i misji. Odwiedzajcie portal regularnie, aby być na bieżąco z ofertami!

 

Oferty specjalne

 

 Weekendowa oferta specjalna: PD x2 i zniżki

6–9 stycznia: Pierwsza weekendowa oferta specjalna w styczniu pozwoli Wam przyśpieszyć postępy dzięki podwójnym PD za każdą wygraną. W tym okresie z pewnością będziecie opracowywać nowe pojazdy – zawarte w ofercie zniżki pomogą Wam przygotować nowe maszyny do walki.

 Weekendowa oferta specjalna: PD załogi x3

13–16 stycznia: Sprawiliście sobie nowe czołgi, a teraz musicie wyszkolić załogi do ich obsługi? Przygotowaliśmy prostą misję, która ułatwi Wam to zadanie – za jej wypełnienie otrzymacie bonus do PD dla załogi.

Zdobądź zaopatrzenie.

15–20 stycznia: Walczcie przez pięć kolejnych dni i wypełniajcie specjalne misje bojowe. Możecie zdobyć przydatne nagrody, a po zakończeniu misji i wydarzenia otrzymacie wartościowe zaopatrzenie. Jedźcie na pole bitwy i dajcie z siebie wszystko!

 Weekendowa oferta specjalna. Cała naprzód!

20-23 stycznia: Lepiej zarezerwujcie czas na ten weekend – przy takiej ofercie będziecie chcieli spędzić w grze jak najwięcej czasu. Czekają Was liczne zniżki, premia do doświadczenia oraz misja z przydatnymi nagrodami.

Weekendowa oferta specjalna: w reflektorze - czołgi lekkie.

27-30 stycznia: Jeśli lubicie czołgi lekkie, ta oferta z pewnością przypadnie Wam do gustu. Będziecie mogli korzystać z bonusu do doświadczenia, zniżek na pojazdy standardowe i premium oraz kilku misji, które pomogą Wam zadbać o swoje załogi.

 

Do boju!

Wyświetleń: 429 | Dodał: _patrol | Rating: 5.0/1
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]