Нажмите чтобы заказать!
[ Nowe wiadomości · Członkowie · Regulamin forum · Wyszukiwanie · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Forum » .::::: Czołgi :::::. » ZSRR » IS (czołg ciężki)
IS
Predator_44_
Оффлайн
Data: Чт, 2012-11-15, 7:56 PM | Wiadomość # 1
Grupa: Admin
Wiadomości: 397
Reputacja: off
IS


Radziecki ciężki czołg siódmego poziomu




IS w World of Tanks:

W World of Tanks IS‑1 i IS‑2 zostały połączone w jeden pojazd IS.

IS to czołg ciężki VII tieru. Można go porównać z amerykańskim T29, niemieckim Tygrysem i Tygrysem P, radzieckim KW‑3 oraz francuskim AMX M4 (1945).

Silniki:

Zawieszenia:

Radia:

Wieże:

Działa:


IS z podstawową wieżą IS z ulepszoną wieżą

Wskazówki dla graczy



Nazwa

IS: 122-mm działo D‑25T

Tiger: 8,8‑cm działo KwK 43 L/71

T29: 105-mm działo T5E1

Średnie uszkodzenia (HP)

390/390/465

240/240/295

320/320/420

Zalecane wyposażenie

Ulepszona wentylacja
Mechanizm dosyłający dla dział dużego kalibru
Ulepszony system naprowadzania

Zalecane umiejętności załogi

Dowódca – Orle oko lub Szósty zmysł
Działonowy – Snajper i Strzał z biodra
Kierowca – Czystość i porządek, Jazda terenowa
Ładowniczy – Bezpieczne magazynowanie i Naprawa

Zalecany sprzęt eksploatacyjny

Standardowa kombinacja: Ręczna gaśnica, mały zestaw naprawczy, mała apteczka. Niektórym graczom może przydać się Podkręcony regulator silnika, zwiększający jego moc o 10%.

Dowódcy, na polu bitwy nie pędźcie do przodu na złamanie karku i uważajcie na mniejszych, podstępnych przeciwników. Do boju!

Historia IS-1/2


KirJothin
Оффлайн
Data: Чт, 2012-11-15, 10:22 PM | Wiadomość # 2
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 18
Reputacja: off
Widzę, że nie próżnujesz, dzięki za wątek! :)

Ciekawy jestem opinii graczy który jeździli tym czołgiem. Bo jako "weteran" T29 wydaje mi się, że IS jest od T29 słabszy (spotkałem się też z taką opinią na forum WoT). T29 ma znacznie celniejsze, szybciej zgrywające i lepiej penetrujące działo. Mankamentem jest słabiutko opancerzony korpus ale wieża potrafi przetrzymać nawet najcięższy ostrzał a w ISa zasadniczo moje pociski zawsze wchodziły i w pojedynkach 1 na 1 na ogół wygrywałem bez większych kłopotów. To oczywiście zawsze zależy od graczy i terenu ale i tak jadąc T29 nie bałem się ISa od frontu...


Sapere aude!

Wiadomość edytował KirJothin - Чт, 2012-11-15, 10:22 PM
Predator_44_
Оффлайн
Data: Пт, 2012-11-16, 8:21 AM | Wiadomość # 3
Grupa: Admin
Wiadomości: 397
Reputacja: off
Masz racie ze IS przeciwko T29 slaby co prawda u mnie to na równo było raz ja dawałem rade drugi raz T29 mnie rozwalało , ale jak mówisz zależny od grającego.
Ogólnie nie zły czołg minus ma działo podobne do KW-1S nie celne , plus taki przynajmniej u mnie nie razu nie zapalił silnik.

P.S. staram się jak mogę , mam nadzieje oprócz nas ktoś wreszcie zaangażuje się w rozbudowę naszej strony, po drugie 28 tego miesiąca kończy się próbny termin i host pozwoli mi na pozycjonowanie strony wtedy będzie więcej odwiedzających nasza stronę


Forum » .::::: Czołgi :::::. » ZSRR » IS (czołg ciężki)
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: