Нажмите чтобы заказать!
[ Nowe wiadomości · Członkowie · Regulamin forum · Wyszukiwanie · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Forum » .::::: Czołgi :::::. » USA » Wizja działu
Wizja działu
KirJothin
Оффлайн
Data: Ср, 2012-11-07, 9:42 PM | Wiadomość # 1
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 18
Reputacja: off
Witajcie klanowicze!

Chciałbym wam przedstawić swoją wizję tego działu i przy okazji zapoznać się z waszą opinią o tym pomyśle. Do rzeczy:
W mojej małej główce postrzegam to miejsce (ten dział forum) jako przestrzeń do wymiany opinii o amerykańskich czołgach, dzielenia się uwagami oraz wrażeniami i pomysłami na grę danym czołgiem. Być może ktoś z was zastanawia się czy warto nimi grać? Czy są dobre/przyjemne w obsłudze? Albo może chce poznać słabe strony, tak aby wiedzieć w co strzelać albo jak dany czołg podejść?

Proponuję zakładać tematy o czołgu/czołgach a postaram się udzielić odpowiedzi :) Mam też nadzieję, że inni grający amerykańskimi czołgami również podzielą się swoim doświadczeniem ;)

P.S.
Myślę, że w wolnej chwili stworze parę tematów o konkretnych czołgach którymi przyjemnie mi się gra żeby zachęcić do zabawy nimi :)


Sapere aude!
silver159
Оффлайн
Data: Вт, 2012-11-20, 10:08 PM | Wiadomość # 2
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 12
Reputacja: off
Sam nie gram amerykańskimi czołgami (skupiam się raczej na niemieckich) ale wiem że chyba wszystkie mają bardzo pancerne wieże, których praktycznie niczym nie da się przebić, co bardzo mnie denerwuje jak taki czołg wystawi tylko wieże i strzela jest praktycznie nie do zniszczenia...
KirJothin
Оффлайн
Data: Сб, 2012-11-24, 2:19 AM | Wiadomość # 3
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 18
Reputacja: off
Powiem tak: ciężkie amerykańskie czołgi począwszy od T29 mają pancerne wieże, dotyczy to również czołgu premium T34. Przy czym mają sporą wadę - lichy korpus a strzelając pod kątem prostym od boku i tyłu wieży też ładnie pociski wchodzą. To samo tyczy się niszczycieli począwszy od 8 tieru obu gałęzi.
Cała reszta... aż tak twarda nie jest. Godnym wyróżnienia jest M4A3E2 który od frontu jest wybitnie twardy. Tak Samo SuperPershing (T26E6), od przodu pancerny jak diabli ale ma słabe punkty w które wszystko wchodzi ;)
Przyjemnie wytrzymały i ogólnie przyjemny w grze jest T40, niszczyciel 4 tieru. Ma bardzo przyjemne działo a od frontu potrafi sporo wytrzymać (jeśli walczy z maks 5 tierami)
M3 Lee od przodu też daje rade ale to dość specyficzny czołg, trzeba się nauczyć nim grać jak mobilnym niszczycielem. Początkowo go nie znosiłem i się męczyłem a potem... doszedłem do wniosku że jest całkiem dobry :)


Sapere aude!
klodson19
Оффлайн
Data: Сб, 2014-02-01, 10:09 AM | Wiadomość # 4
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 35
Reputacja: off
cytuję ,,ciężkie amerykańskie czołgi począwszy od T29 mają pancerne wieże" chyba ktoś tu zapomniał o wieży na M103... ;)

edit.
O tzw ,garnkach, na wieży nie wspomniałeś a celując tam już nie jest taka ,pancerna, wieża :)


Wiadomość edytował klodson19 - Сб, 2014-02-01, 10:19 AM
Forum » .::::: Czołgi :::::. » USA » Wizja działu
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: