Нажмите чтобы заказать!
[ Nowe wiadomości · Członkowie · Regulamin forum · Wyszukiwanie · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Forum » .::::: World of Tanks :::::. » Filmy instruktażowe » Film instruktażowy: kamuflaż (kamuflaż)
Film instruktażowy: kamuflaż
Predator_44_
Оффлайн
Data: Пт, 2012-11-30, 10:47 AM | Wiadomość # 1
Grupa: Admin
Wiadomości: 397
Reputacja: off
Film instruktażowy: kamuflażUwaga: Napisy są dostępne w następujących wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, francuskiej, polskiej i czeskiej. Aby włączyć lub wyłączyć napisy wystarczy nacisnąć przycisk CC i wybrać pożądany język.

Kamuflaż to Twój najlepszy przyjaciel na polu bitwy. Wiemy, że sposób jego działania może się wydawać bardzo niezrozumiały dla początkujących graczy. Bardzo dużo informacji na jego temat można znaleźć na forach, ale uznaliśmy, że najłatwiej będzie wytłumaczyć, w jaki sposób działa poprzez film. Zastosowanie odpowiedniego kamuflażu, zamontowanie siatki maskującej i wybór odpowiedniego zestawu umiejętności i atutów dla załogi może uchronić Cię przed wykryciem przez przeciwników.

Film ten omawia wszystkie najważniejsze zmienne w sposobie działania kamuflażu, a także algorytmy, które pozwalają dostrzec pojazd przeciwnika. Nie martw się, to nie nudna lekcja na temat rodzajów odpowiednich wzorów kamuflażu, ale zajęcia praktyczne, które możecie natychmiast zastosować na polu walki.


mezunio
Оффлайн
Data: Пн, 2014-02-10, 6:26 AM | Wiadomość # 2
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 113
Reputacja: off
czemu tak mal ludzi oglada takie filmy i dzieli sie wlasnymi spostrzezeniami...uwagi doswiadczonych kazdemu sie przydadza :)
ja jakos szperam po naszym forum...znam je juz chyba na pamiec ale czasem odkrywam perelki...
Forum » .::::: World of Tanks :::::. » Filmy instruktażowe » Film instruktażowy: kamuflaż (kamuflaż)
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: