Нажмите чтобы заказать!
[ Nowe wiadomości · Członkowie · Regulamin forum · Wyszukiwanie · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Film instruktażowy: KW-2
Predator_44_
Оффлайн
Data: Пт, 2012-11-30, 10:50 AM | Wiadomość # 1
Grupa: Admin
Wiadomości: 397
Reputacja: off
Film instruktażowy: KW-2Dźwięk w filmie jest dostępny wyłącznie w wersji angielskiej. Aby włączyć wyświetlanie polskich napisów kliknij na przycisk „CC” znajdujący się z prawej strony dolnego panelu filmu i wybierz język polski.

Cóż to wyłania się zza wzgórza? KW-2? Kryć się!

KW-2 wyrobił sobie markę w World of Tanks i to nie bez przyczyny. To wielka, groźna maszyna, która jedzie w Twoją stronę. Oczywiście, jeżeli to Ty siedzisz za sterami KW-2 i chcesz aby ludzie bali się Ciebie równie bardzo, jak Ty boisz się innych KW-2, to musisz się nauczyć, w jaki sposób obsługiwać tę maszynę.

W tym nowym filmie wyjaśniamy w jaki sposób zmaksymalizować swoje wyniki na KW-2, niezależnie od tego czy jesteś na szczycie listy, czy nie. Poznaj nowe taktyki i dowiedz się, jaka kombinacja modułów najlepiej pasuje do Twojego stylu gry. Jeżeli dopiero co usiadłeś za jego sterami, dowiesz się bardzo wiele, a i sami weterani mogą poznać sztuczki, których dotąd nie stosowali. Jeżeli po prostu poszukujesz informacji w jaki sposób niszczyć KW-2, to ten film również może Ci dać przewagę dzięki zrozumieniu jego słabych punktów.


  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: