Нажмите чтобы заказать!
[ Nowe wiadomości · Członkowie · Regulamin forum · Wyszukiwanie · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Film instruktażowy dla artylerii niskich tierów
Predator_44_
Оффлайн
Data: Пт, 2012-11-30, 10:55 AM | Wiadomość # 1
Grupa: Admin
Wiadomości: 397
Reputacja: off
Film instruktażowy dla artylerii niskich tierówDźwięk w filmie jest dostępny wyłącznie w wersji angielskiej. Aby włączyć wyświetlanie polskich napisów kliknij na przycisk „CC” znajdujący się z prawej strony dolnego panelu filmu i wybierz język polski.

W większości rozmów na temat dział samobieżnych, gracze poruszają jedynie pojazdy tieru IV i wyższych. Nikt nie myśli o graczach grających działami tieru II i III. Możliwe, że gracze ignorują te pojazdy, ponieważ uważają, że nie dają one wystarczających umiejętności taktycznych, lub uważają, że są po prostu małymi zabawkami. Jednakże działa samobieżne niższych tierów są zupełnie inne od ich odpowiedników na wyższych tierach i nie jest łatwo je opanować. Właśnie dlatego stworzyliśmy ten film!

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym graczem, czy starym wyjadaczem, to ten film może coś wnieść do Twojego stylu gry. Wszystko jest wyjaśnione w bardzo prostych krokach, pojazd po pojeździe. Pomoże Ci on nie tylko przeżyć, ale również zrozumieć zachowanie przeciwników. Oczywiście najważniejszą częścią filmu jest ta, w której tłumaczymy, w jaki sposób zadać jak najwięcej uszkodzeń wrogim maszynom.


  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: