Нажмите чтобы заказать!
[ Nowe wiadomości · Członkowie · Regulamin forum · Wyszukiwanie · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Moderator forum: _patrol  
Forum » .::::: World of Tanks :::::. » Mody i dodatki » Kolor Znaczników (zmiana koloru znacznika wroga w grze i na minimapce)
Kolor Znaczników
MrGitekPL
Оффлайн
Data: Чт, 2013-06-27, 3:03 PM | Wiadomość # 1
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 4
Reputacja: off
Witam,
Ostatnio oglądałem sobie filmiki z WOT'a autorstwa "Bungo" i zauważyłem, że przeciwnicy na jego mapce i w grze są oznaczeni kolorem fioletowym. Bardzo mi się to spodobało, a nie wiem jak to ustawić. Od razu mówię, że to nie jest jakieś XVM.
Proszę o pomoc.


Wiadomość edytował MrGitekPL - Чт, 2013-06-27, 3:03 PM
Predator_44_
Оффлайн
Data: Чт, 2013-06-27, 4:51 PM | Wiadomość # 2
Grupa: Admin
Wiadomości: 397
Reputacja: off
Witam!

Na twoje pytanie odpowiem tak , czemu nie napiszesz pytanie do autora filmiku? On tobie szybciej powie jak to zrobił , jak jesteś pewny ze to nie XVM to morze OTM który już nie jest obecnie używany.


MrGitekPL
Оффлайн
Data: Пт, 2013-06-28, 0:32 AM | Wiadomość # 3
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 4
Reputacja: off
Do autora filmiku napisałem już z 3 miesiące temu, a że ma on większą ilość widzów (38 tys) to chyba nie czyta już tak często wiadomości. Pisząc tutaj pomyślałem, że uzyskam odpowiedź szybciej... Co do xvm:
1. Autor napisał w opisie jakich modów używa i nie było tam jakiegoś xvm ani otm.
2. Nie wiem czy na wersje 7.3 istniały jakieś xvm
3. Tę zmianę miał we wszystkich wersjach, na których grał, czyli od 7.3 do 8.5 włącznie.
4. Dopiero w ostatnim swoim filmiku miał zainstalowane XVM i wtedy o tym napisał w opisie.
5. Czy jest taka możliwość, żeby zmienić coś w skrypcie ?

Dodane (2013-06-27, 9:32 PM)
---------------------------------------------
Dobra znalazłem już to, o co mi chodziło. Nie był to żaden mod ani edyt skryptu. W opcjach gry znalazłem coś o nazwie: "Alternatywny zestaw kolorów" i to było to. Dziękuję za pomoc ;)

Predator_44_
Оффлайн
Data: Пт, 2013-06-28, 1:10 AM | Wiadomość # 4
Grupa: Admin
Wiadomości: 397
Reputacja: off
OTM to program do robienia znaczników

podaj link zobaczę co ma

bo tak bedziemi gdybac


MrGitekPL
Оффлайн
Data: Пт, 2013-06-28, 3:30 PM | Wiadomość # 5
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 4
Reputacja: off
Cytat (MrGitekPL)
Dobra znalazłem już to, o co mi chodziło. Nie był to żaden mod ani edyt skryptu. W opcjach gry znalazłem coś o nazwie: "Alternatywny zestaw kolorów" i to było to. Dziękuję za pomoc ;)


Dziękuję już za pomoc :)
Forum » .::::: World of Tanks :::::. » Mody i dodatki » Kolor Znaczników (zmiana koloru znacznika wroga w grze i na minimapce)
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: