Нажмите чтобы заказать!
[ Nowe wiadomości · Członkowie · Regulamin forum · Wyszukiwanie · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Forum » .::::: World of Tanks :::::. » Szukam Klanu » Szukam klanu
Szukam klanu
wierciel20
Оффлайн
Data: Вс, 2013-09-08, 6:06 AM | Wiadomość # 1
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 2
Reputacja: off
Siemka szukam klanu do wspolnej gry i zabawy nick wierciel20 chcialbym wejsc do was na ts ale nie moge znalesc adresu. wiem ze to nie tu powinienem pisac ale prosil bym o podanie ip ts3 dzieki :) pozdr
Predator_44_
Оффлайн
Data: Вс, 2013-09-08, 2:00 PM | Wiadomość # 2
Grupa: Admin
Wiadomości: 397
Reputacja: off
Witam.

Dobrze wybrałeś temat na forum. Co do TS , jest tylko dla graczy z klanu. Co do spólnej gry i dołączenie do klanu napisz do 7kaczor on cie zaprosi na TS do rozmowy.

Pozdrawiam


wierciel20
Оффлайн
Data: Вс, 2013-09-08, 10:39 PM | Wiadomość # 3
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 2
Reputacja: off
ok dzieki za pomoc
dugas
Оффлайн
Data: Пн, 2013-10-07, 6:07 PM | Wiadomość # 4
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 1
Reputacja: off
pisałem do was o przayjęcie mnie do waszega klanu nikt nie dał mi odpowiedzi i przyjołem się do innego klanu ale ten klan to wielka pomyłka jaką zrobiłem iteraz szukam nowego fajnego klanu możecie mnie sprawdzić i podjąć desyzje czy się nadaje czy nie prosze o kontakt acha jestem zamrożony do 09.10.13r.
Predator_44_
Оффлайн
Data: Пн, 2013-10-07, 9:37 PM | Wiadomość # 5
Grupa: Admin
Wiadomości: 397
Reputacja: off
Witam

dugas napisz do kogo pisałeś z rekruteruw naszego klanu ze nie odpisali ?

W drugich czemu ten klan w którym jesteś jest pomyłka, czego oczekujesz od klanu w którym chciał byś być?


SPAIDER
Оффлайн
Data: Вс, 2014-02-09, 5:42 PM | Wiadomość # 6
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 1
Reputacja: off
witam dzisiaj wyslalem cztery aplikacje do was o przyjecie do klanu ale nie wiem gdzie moge sprawdzic rozpatrzenie tej aplikacji moj nick to SPAIDER246
Andrew_de_Wolf
Оффлайн
Data: Ср, 2014-02-12, 1:50 PM | Wiadomość # 7
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 108
Reputacja: off
witam

aplikacje skieruj albo poprzez formularz rejestracji ktory jest dostępny na forum albo skontaktuj się bezpośrednio z jednym z Rekruterów klanu WGPL lub wstąp na TS3: wgpl.tsdns.pl i czekaj na przybycie kogoś z Rady klanu na kanał poczekalnia.

Dowódca Klanu
Andrew_de_Wolf
kamilbarmanek
Оффлайн
Data: Ср, 2014-03-12, 3:25 PM | Wiadomość # 8
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 1
Reputacja: off
Siema. Piszę z zapytaniem czy nadałbym się na członka Waszego klanu. Obecnie jest członkiem klanu PBPP i od ostatniego czasu rozmyślam nad zmianą klanu i chciałbym się zapytać czy sprostam Waszym wymaganiom. Mam na imię Kamil, wiek 23 lata, posiadam w garażu takie oto czołgi.
1. KV-1S VI tier
2. T25 AT VII tier (ponieważ planuję iść w T110E3)
3. T34 VIII tier (premium noob)
4. IS-7 X tier
5. T110E5 X tier
6. T92 X tier

Jeśli będzie potrzeba, mogę porzucić badanie czołgu T110E3 i grać T34 w celu zarobienia pieniędzy i zakupu czołgów
1. IS-3 VIII tier
2. M44 VI tier
3. M40/43 VIII tier

będę wdzięczny za odpowiedź.

PS. Chciałbym dodać, że jestem głównie graczem weekendowym, bo w tygodniu pracuje i nie ma mnie w domu, przyjeżdżam na weekendy. Ale są dni kiedy siedzę w domu i chętnie mogę wejść zagrać kompanie lub drużynówkę.
Forum » .::::: World of Tanks :::::. » Szukam Klanu » Szukam klanu
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: