Нажмите чтобы заказать!
[ Nowe wiadomości · Członkowie · Regulamin forum · Wyszukiwanie · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Forum » .::::: World of Tanks :::::. » WoT: Dyskusja ogólna » Czy to oszustwo?
Czy to oszustwo?
Quattroporte78
Оффлайн
Data: Вт, 2013-05-21, 9:32 PM | Wiadomość # 1
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 3
Reputacja: off
Mam problem, gdy widzę gracz drużyny przeciwnej i zaczyna on kierować się w moją stronę nagle znika i pojawia się gdy strzeli. Dodam że jest on w polu widzenia mojego czołgu i niema to zależności co do rodzaju pojazdu. Nie wiem czy ktoś używa jakiegoś programu czy to bug lub ja się źle ustawiam. Jest to częste i bardzo mnie irytuje. Jeżeli to błąd gry napiszcie proszę jak z niego korzystać?
Predator_44_
Оффлайн
Data: Ср, 2013-05-22, 0:23 AM | Wiadomość # 2
Grupa: Admin
Wiadomości: 397
Reputacja: off
niestety ja z czymś takim nie spotkałem i słyszę o tym pierwszy raz

KirJothin
Оффлайн
Data: Пн, 2013-05-27, 10:48 AM | Wiadomość # 3
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 18
Reputacja: off
To po prostu WoT, to naturalne, że czołg znika tuż przed Tobą. Kwestia przyzwyczajenia, że to "tylko gra" i z rzeczywistością nie ma nic wspólnego.

A tak ewentualnie analizując to gość może mieć siatke kamuflażową + całą załoge z kamuflażem - mam takie coś na arcie i jak stoje w krzakach nieruchomo to muszą podjechać na jakieś 30-40 metrów żeby mnie wyspotować. Strzał = zanik kamuflażu, dlatego go zauważasz prawdopodobnie.


Sapere aude!
Merlin390
Оффлайн
Data: Пн, 2014-03-31, 11:19 PM | Wiadomość # 4
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 1
Reputacja: off
Witam szanownych kolegów zainstalowałem moda a dokładnie Celownik "Spartan" World of Tanks 0.8.11
pytanie brzmi czy ten mod jest legal ponieważ przy zbliżaniu (celownik snajperski ) drzewa są ale jest dość mało liści(tylko przy tym celowniku) i zoom mam x30
Proszę o pomoc
_patrol
Оффлайн
Data: Ср, 2014-04-02, 1:42 AM | Wiadomość # 5
Grupa: Moderator
Wiadomości: 258
Reputacja: off
jeżeli mod ingeruje w wyświetlanie liści lub drzew to lepiej go wywal.
Forum » .::::: World of Tanks :::::. » WoT: Dyskusja ogólna » Czy to oszustwo?
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: