Нажмите чтобы заказать!
[ Nowe wiadomości · Członkowie · Regulamin forum · Wyszukiwanie · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Forum » .::::: World of Tanks :::::. » WoT: Dyskusja ogólna » Czysta gra! (Czyli nasze problemy, nie tylko techniczne...)
Czysta gra!
Jaccu
Оффлайн
Data: Ср, 2012-11-07, 5:34 PM | Wiadomość # 1
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 8
Reputacja: off
Przed świętami 1 listopada miałem tylko problemy żeby móc trafić w przeciwnika zanim on mnie trafi, niestety nie wiem czym spowodowane czynniki na czas świątecznego premium mój komp lub łącze internetowe zaczęło wykazywać poważne kłopoty z panowaniem nad celownikiem lub też w ogóle z samą jazdą po mapie. Przyznam się co prawda, do tego że dawno swojego laptka nie poddałem odgruzowania, poszedłem na skróty i pościągałem niby najlepsze programy do tej czynności, ale jak się okazało moje problemy na kompie i ich rozwiązania wymagalo wpłaty odpowiedniej kwoty. Któż z Was nie byłby zawiedziony tym faktem? Ja do nich należę, płacę jak muszę, ale nie za programy tego typu! Zacząłem szukać różnych sposobów mniej lub więcej znanych sposobów! Przy okazji zobaczyłem ile śmieci w kompie mam, ilu z nich pousuwałem i w ten sposób zyskałem wolnego miejsca na dysku, to tylko Ja wiem, oczywiście musiałem posiłkować się wiedzą z netu, bo nie jestem typowym informatykiem i w tej kwestii zaczynam sobie sam radzić. Gra powoli zaczyna nabierać swoich pierwotnych kolorów, choć jeszcze walczę w stronę doskonałości kiedy on był nowiuśki! Nawet nie wiecie ile fragów straciłem, bo mój komp zaniemógł!
KirJothin
Оффлайн
Data: Ср, 2012-11-07, 9:14 PM | Wiadomość # 2
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 18
Reputacja: off
I dlatego tak mi się spodobał mój nowy antywirus - ma wbudowaną opcje skanowania wydajności komputera i optymalizacji. Skubaniutki znalazł mi prawie 30 GB zbędnych plików i innych śmieci które Windows sam sobie wyprodukował (choć pewnie trochę mu przy tym pomogłem).
Dla zaciekawionych: antywirus o którym mówie to Norton 360 i można sobie pobrać i zainstalować miesięczną wersje próbną za darmo (która zawiera wszystko co normalnie się kupuje na np. rok.). Polecam, odniosłem wrażenie, że komputer przyśpieszył po wszystkich procesach optymalizujących przeprowadzonych przez Nortona.


Sapere aude!
Forum » .::::: World of Tanks :::::. » WoT: Dyskusja ogólna » Czysta gra! (Czyli nasze problemy, nie tylko techniczne...)
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: