Нажмите чтобы заказать!
[ Nowe wiadomości · Członkowie · Regulamin forum · Wyszukiwanie · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Forum » .::::: World of Tanks :::::. » Wskazówki, porady i poradniki » Taktyka na danych mapach! (Taktyka walki ogólna!)
Taktyka na danych mapach!
Jaccu
Оффлайн
Data: Ср, 2012-11-07, 10:30 PM | Wiadomość # 1
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 8
Reputacja: off
Nie gram zbytnio długo w tą grę, ani nie jestem w tym klanie jakimś szczególnym klanowiczem, ale chciałbym zwrócić uwagę właśnie na ten temat.
Taktyka jak widać jest potrzebna, od ustawienia na danej mapie sił jak i też zaplanowania akcji by wyprowadzić bitwę i jej wynik na swoją korzyść. Niestety, indywidualiści tu nie mają miejsca, chyba że w wyniku danej akcji działanie indywidualne da znaczną korzyść dla całej drużyny!Czyli:
-jest potrzebny nazwę go prowadzącym(dowódcą na danej mapie)to on powinien wydawać dosłownie rozkazy, niestety biorąc na siebie całą odpowiedzialność na efekt akcji jak i również końcowy wynik bitwy. Niestety tu nie wszyscy do tego się nadają, są tacy co potrafią szybko ocenić siły na zamiary i wykorzystać potencjał całej drużyny i doprowadzić do jakiegoś sensownego wyniku. Są też tacy co potrafią grać doskonale, ale nie potrafią grać w grupie, tylko indywidualnie(to też należy wykorzystać, a nie ganić)są też tacy co nie wiele mają doświadczenia, ale poddają się tzw. rozkazom i wykonują to co im zostało powierzone, nawet jak szybko zginą! Jak widać zadania dla poszczególnych osób w bitwie są ważne, bo tak na prawdę to każdy z nas pracuje na wspólny wynik, to my sami wiemy jakie błędy popełniamy podczas gry i nie ma co szukać winnych w innych graczach drużyny. Sami wiemy doskonale, że czasem samoistnie tworzą się pary i więcej ludzi, którzy bez większych porozumiewań potrafią grać we wspólnej bitwie bez większych słów, po prostu wiedzą co mają robić! Tu mógłbym mnożyć przykłady, ale nie o to chodzi, chodzi o to abyśmy szukali "brata" w grze i osiągali maksymalnie duże efekty i odczuwali świetną zabawę, a o to przecież Nam chodzi!
To taki mój swoisty wstęp do tematu taktyki na różnych mapach. Jednak aby na nich się dobrze czuć, trzeba je poznać od podszewki, grać do znudzenia i najlepiej w miarę z tymi samymi ludźmi. Dzielić się spostrzeżeniami i wdrażać w życie!
Tak więc proponuję rozpocząć dyskusję w tym temacie! Powodzenia!
Andrew_de_Wolf
Оффлайн
Data: Чт, 2012-11-08, 2:22 PM | Wiadomość # 2
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 108
Reputacja: off
Święta prawda Jaccu, widzę że dobrze wiesz jak to powinno wyglądać. Zgadzam się z Tobą całkowicie w tej kwestii. Podpisuję się pod Twoim tekstem obydwiema rękami.
Jaccu
Оффлайн
Data: Чт, 2012-11-08, 6:13 PM | Wiadomość # 3
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 8
Reputacja: off
Wiesz Szefie, Ja napisałem to naprawdę ogólnikowo, bo być d-cą na danej mapie to nie taka prosta sprawa, oczywiście napisałem że prowadzący ponosi odpowiedzialność za powodzenie udanej bitwy, tu troszkę muszę ostudzić tych co noszą się z zamiarem kampienia! Jeśli wszyscy robią swoje, a nawet wychodzą poza ramy zadań na danej mapie to ok, prowadzący musi się wykazać umiejętnością wykorzystania swojego talentu prowadzenia bitwy czyli taktyki!
Właśnie moimi wypocinami chciałbym rozpocząć dyskusję jaka taktyka na danej mapie byłaby najbardziej optymalna. Sam wiem na jakich mapach zagrać tak abym coś osiągnął nie tylko dla siebie, choćby z uwagi na to, że na mapach są miejsca gdzie prawie zawsze coś się dzieje i ma wpływ na dalsze dzieje bitwy. Oczywiście są wydarzenia które pojawiają się nieoczekiwanie i trzeba je wykorzystać lub im zapobiedz i to właśnie miałem na myśli.
Adik3d
Оффлайн
Data: Пт, 2012-11-09, 1:33 PM | Wiadomość # 4
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 5
Reputacja: off
Bardzo słuszny wątek. Popieram go jak najbardziej i od siebie chciałbym dodać, że można by przygotować na każdą mapę kilka taktyk, które później można "upgrade'ować" dzięki wypowiedziom członków klanu. Odnieść można to przede wszystkim do wątku treningów i kompanii. Np. Jest kilka ciekawych taktyk stosowanych przy zdobywaniu prowincji na mapie globalnej. Ostatnio usłyszałem o 3 taktykach na mapę przełęcz od graczy, którzy toczą clan warsy i walczą o tereny mapy globalnej 10thierami. I jak najbardziej mogę się podzielić w odpowiednim wątku.
Andrew_de_Wolf
Оффлайн
Data: Пн, 2012-11-12, 5:13 PM | Wiadomość # 5
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 108
Reputacja: off
Witam

Znalazłem kilka ciekawych porad, taktyki uniwersalne dla każdego czołgu na danej mapie.

Poniżej link do strony z taktykami uniwersalnymi:
http://outcast.impact-it.pl/mapy-un....-czolgu
Forum » .::::: World of Tanks :::::. » Wskazówki, porady i poradniki » Taktyka na danych mapach! (Taktyka walki ogólna!)
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: