Нажмите чтобы заказать!
[ Nowe wiadomości · Członkowie · Regulamin forum · Wyszukiwanie · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Forum » .::::: World of Tanks :::::. » Wskazówki, porady i poradniki » Mody celowników (i nie tylko ?)
Mody celowników (i nie tylko ?)
KirJothin
Оффлайн
Data: Чт, 2012-11-15, 10:12 PM | Wiadomość # 1
Grupa: Użytkownik
Wiadomości: 18
Reputacja: off
Cóż, nie mam pomysłu w jakim innym dziale mógłbym stworzyć ten wątek więc zakładam tu ;)

Proponuję, abyśmy dzielili się sprawdzonymi modami wyglądu celowników (albo innymi modami) które ułatwiają bądź trochę pomagają w grze.

Od jakiegoś czasu korzystam z moda do którego linki i instrukcje ściągania (oraz zdjęcia wyglądu) możecie znaleźć tutaj: http://forum.worldoftanks.eu/index.p....air-mod (gdyby ktoś nie rozumiał/miał problemy z zainstalowaniem służę pomocą ;) )

Dlaczego, moim zdaniem, warto go sobie zainstalować? Największym plusem jest że mod podaje nam co do setnej sekundy czas potrzebny na przeładowanie pocisku uwzględniając martwego załoganta, uszkodzenia magazynu. Również odlicza czas co pozwala na lepsze zaplanowanie ataków (wyskakiwanie zza rogu etc). Inny bajer to wyświetlanie aktualnej godziny (czas komputera) w lewym górnym rogu, dla mnie bomba, nie trzeba się za zegarkiem rozglądać :D Podaje też przy celowniku ile zostało pocisków, jest bardziej przejrzysty pasek życia wraz z procentową wartością naszej wytrzymałości.
Jest jeszcze duży plus i ułatwienie dla artylerii: można zainstalować wariant podający nam szacunkowy czas lotu pocisku w wybrane na mapie miejsce, to naprawdę pomaga!
A poza tym wszystkim nie zalewa ekranu wieloma danymi, to lekkie rozszerzenie poprawiający bazowy celownik i dlatego wydaje mi się przyjemny w obyciu :)

Pozdrawiam!


Sapere aude!
Forum » .::::: World of Tanks :::::. » Wskazówki, porady i poradniki » Mody celowników (i nie tylko ?)
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: