Нажмите чтобы заказать!
[ Nowe wiadomości · Członkowie · Regulamin forum · Wyszukiwanie · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Policz sobie operację SuperPershing!
_patrol
Оффлайн
Data: Пт, 2014-05-09, 6:02 PM | Wiadomość # 1
Grupa: Moderator
Wiadomości: 258
Reputacja: off
Zapożyczone z forum wargaming autor DoubleTSC

link do oryginału
http://forum.worldoftanks.eu/index.p....8030912

Cześć, oto banalny kalkulator dla misji o SuperPershinga. Jeżeli chcielibyście rozłożyć sobie równo postęp misji, policzyć konieczną "dniówkę" doświadczenia na tyle dni, ile macie wolnego i pilnować wykonania planu, to to jest pliczek dla Was.Jest to prosty arkusz kalkulacyjny wykonany w OpenOffice. Zapisałem też wersję Excela, ale nie mam możliwości sprawdzenia, czy działa poprawnie, będę wdzięczy za info na ten temat.

Jakby co, to pakiet OpenOffice możecie pobrać tutaj:

http://www.openoffice.org/download/index.html

Klikacie zielony button "Download Apache OpenOffice" i ściągacie instalkę. UWAGA! Przy instalacji wystarczy Wam OpenOffice.Calc (to taki Excel), nie musicie instalować całego pakietu.

Pliku używa się bardzo prosto: na początku dnia musisz zadbać, żeby wartości już zdobytego doświadczenia trafiły do pól od B7 do B13.

Arkusz podliczy dla Ciebie średnie doświadczenie dla każdej nacji do zdobycia każdego dnia, pokaże najbliższy cel i bieżący postęp w punktach doświadczenia i procentach.

Żeby śledzić postęp dzienny uaktualniaj rubryki "teraz" w kolumnie J tak często, jak często masz ochotę je dokładnie poznać. Będziesz wtedy mógł zobaczyć, ile zdobyłeś doświadczenia dla danej nacji, ogółem, i ile Ci brakuje do wykonania planu, albo ile masz nadróbki.

Jeśli chciałbyś policzyć średnie wartości dla mniejszej ilości dni, niż pozostało do końca misji (np. wiesz, że kilka dni nie będziesz mógł grać), wystarczy że wpiszesz żądaną wartość do pola H7. Jeśli zmienisz zdanie, to po prostu cofnij. Jeżeli już nie możesz (np. zrobiłeś to kilka dni temu), to wpisz w to pole tekst "=I7" i naciśnij Enter.

download dla programu openoffice:
http://www.speedyshare.com/A7Ugh/misja-o-SuperPersa.ods

download dla msexcel ( może nie działać)
http://www.speedyshare.com/kr7E3/misja-o-SuperPersa.xls

Od siebie dodam że działa wyśmienicie.
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: