Нажмите чтобы заказать!

AWOLF TV


WSPÓŁPRACUJEMY


WOT Tactics


WOWS Tactics


Reklama


Reklama


Reklama


Kalendarz


Statystyki


Główna » 2014 » Ноябрь » 26 » Twierdze: zmierzcie się Wargaming EU w potyczkach – do wygrania złoto!
12:22 PM
Twierdze: zmierzcie się Wargaming EU w potyczkach – do wygrania złoto!

Dowódcy,

Mamy nadzieję, że zaznajomiliście się z trybem Twierdze i że, jako klan jesteście dobrze przygotowani do walki z innymi klanami o rezerwy. Ale co to ma wspólnego z Wami? – zapytacie. Cóż, już wkrótce my też będziemy walczyć z wami o rezerwy! Dokładnie tak,  pracownicy Wargaming EU dołączają do potyczek! Pokonajcie nas, a będziecie mogli wygrać złoto w grze!

Kto:

Europejska załoga Wargaming, zjednoczona pod klanowym tagiem i flagą [WG] Wargaming.net, dołącza do potyczek, aby z innymi klanami walczyć o rezerwy.

Każdy klan uczestniczący w potyczkach będzie miał szansę spotkać nas na polu bitwy.
 

Kiedy:

Zaczynamy od poniedziałku 24 listopada. Będziemy uczestniczyć w potyczkach w każdy poniedziałek i środę 2 razy dziennie:

  • Po południu: 13:00 – 14:00
  • Wieczorem: 18:00 – 19:00

Będziemy walczyć w dwóch dywizjach (serwer EU1) – Średniej (pojazdy I-VI poziomu) i Absolutnej (pojazdy I-X poziomu). Zwróćcie uwagę, że na sesjach wieczornych będziemy walczyć tylko w dywizji Absolutnej.

 

Nagroda:

Oprócz zdobycia surowców przemysłowych, każdy z klanów, który pokona nas w potyczce, będzie nagrodzony złotem. Wysokość nagrody w złocie będzie zależeć od dywizji:

  • Dywizja Średnia (I-VI poziom pojazdów) 500 dla gracza + 2500 do skarbca klanu.
  • Dywizja Absolutna (I-X poziom pojazdów): 2500 dla gracza, + 5000 do skarbca klanu.

Uwaga: tylko gracze, którzy wezmą udział w zwycięskich bitwach przeciwko klanowi [WG], będą uprawnieni do otrzymania nagród indywidualnych w złocie. Inni członkowie klanu, którzy nie brali udziału w takiej bitwie, nie będą nagrodzeni. Niemniej jednak mogą otrzymać daną ilość złota ze skarbca klanowego w zależności od decyzji odpowiednich oficerów.
 

Ważne: Proszę weźcie pod uwagę, że nasi pracownicy należący do klanu [WG] są również graczami i możecie ich spotkać o różnych porach w innych trybach gry. Jakkolwiek możecie spotkać członków naszej ekipy w grze praktycznie kiedykolwiek, proszę pamiętajcie, że tylko potyczki wygrane z drużynami [WG] podczas wyznaczone pory (dni i odpowiednich godzin) będą nagradzane..

 

http://worldoftanks.eu 

Wyświetleń: 778 | Dodał: Predator_44_ | Tagi: World of Tanks, twierdza | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 1
0
1   [Wpis]
Jak bede miał 10 tier to wbije do was :)

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]